O MNIE

Klaudia | 20 lat | Dolny Śląsk


 
    Fotografia to moja pasja.  To coś co pozwala mi wyrazić siebie. Sposób na pokazania wizji mojego małego świata. Pokazanie się z innej strony niż wszyscy mnie widzą. To coś co wkładam w to całe moje serce i wszystko co mam od siebie do zaoferowania. To moje życie...Jestem fotografem amatorem. Pierwsze kroki w fotografii postawiłam w 2012 roku. Z czasem i samodzielną nauką szkoliłam się tej dziedzinie sztuki by móc zaprezentować swoje portfolio.


    W moich pracach staram się wyrazić siebie wkładając w to swoje serce i umiejętności jakie dotychczas nabyłam. Fotografia to moja odskocznia od codzienności. Chwila zapomnienia. Możliwość stworzenia własnej bajki lub historii z pomocom moich modeli. To sposób na kreatywne odtworzenie własnej wyobraźni. Stworzenie niesamowitych kadrów. Utrwalenie chwil wartych zapamiętania. Połączenie wielu dziedzin sztuki w jedną całość.


     Ludzka wyobraźnia nie zna granic. Ja także nie zamierzam się ograniczać. Staram się aby wcielić moje pomysły w ustalony plan działania - Projekt zdjęciowy. Pomysłów jest masa, a zastosowań tysiące. I z dnia na dzień ich przybywa. Chciałabym by moje prace oddawały ten sam charakter. Tak jak każdy młody artysta, dopiero odnajduję siebie. Swoje Ja, swój styl, swoją bajkę. Tworząc portfolio od podstaw. 
  
   


   

 

Obserwatorzy