Najpiękniejszy Dzień w Życiu - Reportaż Ślubny

lipca 24, 2017

24.06.2017r.
     Biała sukienka, bukiet kwiatów i toast to tylko niektóre z pośród najważniejszych elementów wielkiego wydarzenia jakim jest ślub. Niezmiennie przy każdej ceremonii jej uczestnikom towarzyszą łzy wzruszenia, stres i radość. Rodzina i przyjaciele - grono najbliższych dla Pauliny i Patryka osób zebrało się by uczcić wkroczenie na nową drogę życia, nie mogło więc zabraknąć kogoś, kto uwieczni te niesamowite wydarzenie.
     Jest mi niezmiernie miło, że mogłam ponownie wziąć udział w realizacji reportażu ślubnego. Emocje udzieliły się wszystkim, lecz mimo pracy pod presją udało nam się stworzyć wspaniałą pamiątkę dla Młodej Pary. Nasze zlecenie rozpoczęliśmy od kilku zdjęć w domu Pana młodego, obserwacji przygotowań i  poprawek, które miały sprawić, że wszystko uda się perfekcyjnie. Najwięcej stresu przyniosła wizyta w domu Panny Młodej. To właśnie tam na ostatni guzik dopięto każdy szczegół. Panujący zamęt i zamieszanie sprawiały, że każdy miał coś do zrobienia. Następnym przystankiem był niewielki kościółek - klimatyczny i pięknie ozdobiony na tę okazję, w którym odbyła się ceremonia. Gdy Paulina i Patryk wymienili się obrączkami tradycyjnie przyszedł czas na ostatni punkt programu - wesele, pierwszy taniec i smakowity kąsek w postaci tortu.
     Osobiście uważam, że zdjęcia wyszły naprawdę dobrze. Poza typowym pstrykaniem radosnych wyrazów twarzy skusiłam się na wplecenie w całość nieco artystycznych fotografii. Najważniejszym dla mnie było zadowolenie Pauliny i Patryka.
     Jeszcze raz życzę Młodej Parze dużo szczęścia, wytrwałości i przede wszystkim miłości.

Jeśli jesteś zainteresowany sesją zdjęciową lub reportażem napisz do nas :)


You Might Also Like

1 komentarze

  1. Wesele jak i też ślub to najpiękniejsze chwile. Ślub ten należał chyba do udanych. Fajnie tak pobawić się u kogoś.
    Pozdrawiam piękne zdjęcia.

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy