Miejski plener - Wrocław

maja 04, 2017

  Tak jak to ostatnio często u nas bywa, Wrocław przywitał nas bardzo zmienną pogodą. Ostre słońce, wiatr, na przemian z deszczem i dużym zachmurzeniem, na dodatek towarzyszące zimno było naszym najskrytszym marzeniem... Nie dość, że na miejsce dotarliśmy z "lekkim" opóźnieniem, przez uwielbiane przez nas korki to na dodatek jeszcze ta pogoda płatająca nam figle.
  Zaproszenie do Wrocławia dostałam od modelki z którą już miałam okazję pracować w poprzednie wakacje, lecz w trochę innych okolicznościach. Zdjęcia z tamtej sesji możecie zobaczyć tutaj.
Tym razem postawiłyśmy naturalny portret. Do końca nie wiedzieliśmy czy zaplanowane spotkanie się odbędzie. W trakcie drogi byliśmy przekonani, że będziemy musieli zawrócić do domu z powodów brzydkiej pogody. Na dodatek musieliśmy z jednej sesji lecieć od razu na drugą, co było prawie nie możliwe.
  Czas spędzony z dziewczynami uciekał nam tak szybko, że nawet nie zwróciliśmy na upływające godziny. Coraz częściej natrafiam na osoby z którymi aż chce się pracować. Liczę, że każda następna moja współpraca będzie tak owocna jak dotychczas.  * Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą to zapraszam do kontaktu *
 


You Might Also Like

3 komentarze

 1. Wow śliczne zdjęcia, jak i modelki <3 moje serce skradło 6 zdjęcie od dołu Zapraszam Wiktoriaz1

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie ładne zdjęcia! Masz talent I na pewno bardzo dobry sprzęt ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam to kiedy pogoda jest nie do zniesienia. Na prawdę trudno się wtedy pracuje. Jednak pomimo trudnych warunków zdjęcia wyszły bardzo dobrze. Są naturalne i to mi się w nich podoba.
  ig: oliwiaoleszczyk
  littleredcherrysmile.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy